Daj się porwać mazurskiej przygodzie!
Odkrywaj dziewicze zakątki, zachwyć się niesamowitą przyrodą,
Zwiedź niezliczone jeziora i przystanie!

Mazury to niezwykły i unikatowy na skalę europejską region, który zachwyca wspaniałym i sielskim klimatem, czystym powietrzem, ogromną liczbą jezior, a przede wszystkim możliwością żeglowania i eksplorowania przyrody w niecodzienny sposób.

To, co wyróżnia szlak Wielkich Jezior Mazurskich, to z jednej strony dynamicznie rozwijająca się infrastruktura dla turystów, a z drugiej zachowany dziewiczy krajobraz tego pięknego regionu.

Bogata oferta spełnia warunki nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Z sezonu na sezon powiększa się wybór nowoczesnych portów, pysznych restauracji, baz noclegowych oraz innych atrakcji, takich jak: skutery wodne, supy, quady, sauny, spa o których więcej przeczytasz w „Opcjach dodatkowych”.

Mazurskie Jeziora to wręcz wymarzone miejsce do żeglowania. Zachody słońca zapierają dech w piersiach, a niewielkie odległości pozwalają na żeglowanie we własnym tempie w zależności od upodobań załogi.

W ciągu dnia spędzanego na wodzie możesz w każdej chwili zmienić kurs i zdecydować się na posiłek w ulubionej knajpie. Bliskość oraz różnorodność portów pozwala na swobodę podejmowania decyzji odnośnie do miejsca noclegu.

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami

Michał Krawczyk

zadzwoń do nas 513 580 758, 507 108 150

napisz do nas biuro@legionyachts.com

odwiedź do nas Dąbrowskiego 14
Ekomarina Giżycko

odwiedź do nas Aleja Wilanowska 83
Warszawa

Zobacz nasz profil na Facebooku Zobacz nasz profil na Instagramie