Marka Legion Yachts to linia jachtów klasy premium o najwyższym standardzie.
Oferujemy komfortowe wnętrza, bardzo obszerny kokpit oraz perfekcyjne właściwości nautyczne.

Przełamywanie zasad i wyznaczanie trendów to styl jachtów linii Legion. Wnętrze jest tak zaprojektowane, aby zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni. Poczuj się jak w luksusowym miejscu, będąc na jachcie linii Legion.

Na etapie projektu indywidualnego masz możliwość konfiguracji jachtu pod swoje wymagania i potrzeby. Przestronny kokpit z opuszczanym trapem zapewnia niezrównany komfort i bezpieczeństwo dla uczestników rejsu.

Ergonomia jachtu Legion pozwala sternikowi na w pełni samodzielne żeglowanie, a rodzinie czy przyjaciołom na całodobowy relaks, nieograniczający możliwości żeglugi.

Wieloletnia praktyka właściciela i pomysłodawcy projektu w czarterowaniu jachtów i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów zaowocowało nowym i innowacyjnym projektem, jakim jest Legion Yachts.

Michał Krawczyk teorię prowadzenia własnego biznesu poznał w trakcie studiów. Jest absolwentem kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie Warszawskim.

Ale to pasja żeglarstwa ukierunkowała jego drogę zawodową. Jego umiejętności potwierdzają posiadane certyfikaty: Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski, ISSA Poland Inshore Skipper.

Dodatkowo nabył uprawnienia kształcenia przyszłych żeglarzy jachtowych oraz motorowodnych: Inland Sailing Instructor oraz Inland Power Instructor.

W Legion Yachts postanowił pójść o krok dalej i dostarczać klientom na zamówienie ich wymarzone jachty w spersonalizowanej ofercie spełniającej najwyższe standardy.

Każdy jacht marki Legion jest indywidualnie projektowany, w ścisłej współpracy na każdym etapie budowy z przyszłym właścicielem danej jednostki, aby miał on pewność, że jacht jest tworzony zgodnie ze wszystkimi wytycznymi.

Etapy tworzenia projektu

W pierwszej fazie sięgnęliśmy do notatek i uwag naszych klientów, wszystkie punkty zostały wypisane i szczegółowo przeanalizowane, aby nie pominąć żadnego elementu ważnego dla żeglarzy.
Dopiero po tej analizie zaczęliśmy omawiać stylistykę nowego jachtu.

Tu również wyłoniliśmy najważniejsze kryteria, jakimi powinien szczycić się nowy jacht:

  • Nowoczesny wygląd
  • Doskonała nautyczność
  • Nowatorskie rozwiązania techniczne
  • Ekskluzywność
  • Przestrzeń
  • Ergonomia
  • Ekologia

Po uwzględnieniu tych wszystkich aspektów powstały cztery koncepcyjne modele. Każdy z nich miał w sobie coś wyjątkowego i nie zdecydowaliśmy się na jeden z nich.

Połączyliśmy zalety wszystkich czterech modeli i powstał jeden niesamowity projekt innowacyjnego luksusowego jachtu żaglowego, który spełnia nasze początkowe założenia.

Po pracy nad zewnętrznym wyglądem przyszedł czas na jak najbardziej ergonomiczne wykorzystanie środka.

Więcej o projekcie w zakładce o jachcie Legion

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami

Michał Krawczyk

zadzwoń do nas 513 580 758, 507 108 150

napisz do nas biuro@legionyachts.com

odwiedź do nas Dąbrowskiego 14
Ekomarina Giżycko

odwiedź do nas Aleja Wilanowska 83
Warszawa

Zobacz nasz profil na Facebooku Zobacz nasz profil na Instagramie