Daj się porwać mazurskiej przygodzie!
Odkrywaj dziewicze zakątki, zachwyć się niesamowitą przyrodą,
Zwiedź niezliczone jeziora i przystanie!

Opcja Kup na własność

Kupując nasz jacht, otrzymujesz najlepszy produkt na rynku, zaprojektowany i stworzony przez najlepszych specjalistów z branży, o czym przeczytasz w zakładce „Wizja Marki”.

Po zakupie otrzymujesz gwarancję oraz „dożywotnie” pełne wsparcie techniczne. Zawsze możesz skontaktować się z nami e-mailowo lub telefonicznie, a my udzielimy Ci wsparcia zgodnie z naszą najlepszą wiedzą.

Oferujemy również kompleksową opiekę nad jachtem, obejmującą doglądanie i sprawdzanie jachtu w porcie podczas Twojej nieobecności oraz przygotowanie go przed Twoim przyjazdem. Zostanie on zatankowany, wysprzątany, z przygotowaną świeżą pościelą.

O szczegółach tej opcji doczytasz w zakładce „Opcje dodatkowe”.

Opcja Zainwestuj

W tej opcji inwestujesz z myślą o czerpaniu zysków. Sam decydujesz, jaką kwotę chcesz zainwestować. Już dzięki 200 tys. złotych możesz stać się współwłaścicielem jachtu i zarabiać bez swojego zaangażowania. To na nas spoczywa cała odpowiedzialność za realizację celów inwestycji.

Nasza profesjonalna firma czarterowa zajmie się wszystkim, a Ty będziesz otrzymywać ustaloną wcześniej sumę. Inwestując w nasz jacht, dołączasz do prestiżowego grona posiadaczy jednostek i odkrywasz świat nowych możliwości.

Więcej przeczytam o tym w zakładce „Opcje dodatkowe”.

Opcja Zainwestuj

Opcja Zainwestuj i Korzystaj

Ta opcja jest hybrydą dwóch poprzednich, z dodatkowymi korzyściami. Kupujesz cały jacht lub inwestujesz od 200 tys. złotych, czerpiesz zyski z czarterów obsługiwanych przez naszą markę VIPJACHT oraz sam korzystasz z jachtu w określonym czasie na indywidualnie ustalonych warunkach.

Nasza profesjonalna firma czarterowa zajmuje się kompleksową obsługą czarterów, a przed Twoim przyjazdem przygotuje jacht zgodnie z Twoimi preferencjami. W tej opcji masz dużo więcej możliwości, o których doczytasz w zakładce „Opcje dodatkowe”.

Sam zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie optymalna.

W każdym wariancie dodatkową korzyścią jest możliwość 100% odliczenia od podatków, w tym podatku dochodowego oraz VAT.

Nasz model biznesowy jest bardzo elastyczny – nawet w trakcie trwania umowy masz możliwość odsprzedania udziałów lub całego jachtu.

Po zakończeniu umowy będziesz miał kilka możliwości:

Znajdź nas

Skontaktuj się z nami

Michał Krawczyk

zadzwoń do nas 513 580 758, 507 108 150

napisz do nas biuro@legionyachts.com

odwiedź do nas Dąbrowskiego 14
Ekomarina Giżycko

odwiedź do nas Aleja Wilanowska 83
Warszawa

Zobacz nasz profil na Facebooku Zobacz nasz profil na Instagramie